O nas

Studio szycia - portret

Skonkretyzowany zarys naszej działalności

Słowa o naszej działalności uszyte porządnymi nićmi

Przygodę ze świadczeniem usług krawieckich, w tym napraw i przeróbek na lokalnym warszawskim rynku rozpoczęliśmy w roku 2008. Na początku siedziba naszej pracowni StudioSzycia mieściła się przy ul. Próżnej 5. Później chcąc być jeszcze bliżej naszych klientów, zdecydowaliśmy się na przeniesienie punktu krawieckiego. Tak więc od sierpnia 2019 roku znajdujemy się już w zupełnie nowej lokalizacji. W rejonie, przy ul. Zielnej 45 zlokalizowanej nieopodal wejścia do stacji metra Świętokrzyska Warszawa.

0 +
Lat doświadczenia
0 +
Zadowolonych klientów

Studio szycia – Zielna 45

Warto na nas polegać – dlaczego?

Na co dzień jako StudioSzycia specjalizujemy się przede wszystkim w wykonywaniu wysokiej jakości usług krawieckich oraz sprzedaży dodatków krawieckich, w tym części pasmanteryjno- galanteryjnych.

U nas można oddać ubranie w celu:

– renowacji: odnowienie wierzchniej lub wew. części albo w całości materiału m.in. spodni, sukienek, kurtek, płaszczy, marynarek, koszul, bluz, swetrów itd.,

– modyfikacji, w tym: skracanie, poszerzanie, modyfikacja rękawów,

– nabicia nap, inaczej dodatkowych akcesoriów kaletniczych dostępnych pod tym linkiem: kliknij StudioSzycia- dodatki

– wymiany uszkodzonych, zamków, guzików, zatrzasków, ściągaczy

– usunięcia z powierzchni tkanin i dzianin: emblematów, logo (zastąpienie ich własnymi zszywkami, napisami) oraz wiele innych rzeczy,

– uzyskania profesjonalnego doradztwa krawieckiego w trakcie przeprowadzania modyfikacji w stylizacji garderoby damskiej, męskiej czy dziecięcej poprzez zastosowanie w niej zmian dla osiągnięcia najlepszego końcowego efektu.

Studio szycia

Poprawiamy Wasze samopoczucie kazdego dnia

Zdobyte przez nas ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe umożliwia oferowanie naszym klientom fachowego doradztwa podczas przeróbek ubrań, a także wykonywanie profesjonalnych usług w krótkim terminie. Wysoka jakość przeprowadzonej pracy jest widoczna w każdym centymetrze powierzonego nam ubrania i potwierdzona przez liczne pozytywne opinie o naszym studiu krawieckim. Wszystko to w przeplataniu nićmi w zamiłowaniu do szycia i niesienia pomocy innym, z gwarantowaną atrakcyjną ceną w stolicy Polski.

Dlaczego my

Bo u nas najdroższy jest klient

Ponieważ każdy przypadek jest inny, stawiamy na indywidualne podejściei posługujemy się następijącymi założeniami:

Na czas

Najlepsze akcesoria

Rozsądne ceny

Doświadczenie

Światowe trendy

Studio Szycia - logo - Pasmanteria - Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej jakości kompleksowych usług krawieckich oraz sprzedaży dodatków krawieckich.

Galeria