Overlock

Usługi

Overlock - co to takiego?

Overlock, czyli maszyna służąca do dyskretnego wykańczania zewnętrznych krawędzi materiału podczas szycia. To sposób, aby  stworzyć trwałe ubrania czy dodatki, zabezpieczone szwem overlock. Studio Szycia Warszawa oferuje w tym zakresie wiele ciekawych rozwiązań dostosowanych do różnego rodzaju materiałow.

Product Quality
0%
Fabric Quality
0%
Sewing Quality
0%
Price to Result
0%
Studio szycia - pasmanteria - kolo

Kiedy overlock będzie niezastąpiony?

Szew overlockowy to skuteczny i estetyczny sposób na zabezpieczenie brzegów materiału przed wysnuwaniem się nitek. Obszycie overlockowe jest więc konieczne praktycznie przy każdej krawędzi.

To rozwiązanie dla tych, którzy cenią estetykę szycia i przywiązują uwagę do takich szczegółów jak wykończenie. Specjalna maszyna do obszywania overlockiem pozwala na uzyskanie niezwykłej precyzji bez niepotrzebnego wysiłku.

Studio szycia - pasmanteria - kolo
work at the sewing machine
The seamstress in the mask overlays the edge of the fabric

Overlock u nas

Obszywanie i zszywanie materiałów ze sobą to zupełnie inna kategoria. Overlock sprawdzi się jako wykończenie i zabezpieczenie krawędzi przed zniszczeniem czy pruciem.

Możesz wybrać pomiędzy klasycznymi overlockowymi nićmi szwalniczymi lub zaszaleć z nićmi elastycznymi – w końcu do tego właśnie zostały stworzone 🙂

Studio szycia - pasmanteria - kolo
Studio Szycia - logo - Pasmanteria - Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej jakości kompleksowych usług krawieckich oraz sprzedaży dodatków krawieckich.

Galeria