Wszywanie suwaków Warszawa

Usługi

Wszywanie suwaków

Studio Szycia to firma, która świadczy usługi takie jak wszycie suwaka w Warszawie. Specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych usług krawieckich wysokiej jakości oraz sprzedaży dodatków krawieckich. Jej pracownicy, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu są w stanie doradzić w wyborze, a następnie profesjonalnie wykonać zadanie. Wszywają suwaki do kurtek zimowych i puchowych, odzieży sportowej, ale również spodni, spódnic, spodni garniturowych, spodni jeans, sukienek, bluz oraz polarów. Ceny ustalone są w zależności od tego jaka część garderoby wymaga wszycia suwaka i wynoszą one od dwudziestu złotych. Pracownia w swojej ofercie sprzedażowej posiada również duży wybór suwaków i suwadeł, dzięki czemu można zakupić pożądany przedmiot na miejscu. Klienci do wyboru mają: suwaki ykk, suwaki metalowe, suwaki spiralne, suwaki kryte, suwaki kostkowe, a nawet suwaki wodoszczelne. W firmie Studio Szycia pracownicy doradzają jaki suwak jest najbardziej odpowiedni, a następnie w sklepie sprzedają go i dokonują profesjonalnej wymiany.

Studio szycia - pasmanteria - kolo
Zip

Naprawa suwaków Warszawa

Studio Szycia oprócz wykonywania wysokiej jakości kompleksowych usług krawieckich i sprzedaży dodatków krawieckich, zajmuje się również naprawą suwaków w Warszawie Śródmieście. Na miejscu wszywają nowe suwaki, wymieniają stare i naprawiają zepsute, a także zmieniają suwadła w suwakach. W swojej ofercie posiadają różnego rodzaju suwaki: suwaki ykk, suwaki metalowe, suwaki spiralne, suwaki kryte, suwaki kostkowe oraz suwaki wodoszczelne. Wystarczy udać się do Studia Szycia, które znajduje się na ulicy Zielnej 45 w Warszawie obok stacji metra Świętokrzyska i cała naprawa wykonywana jest na miejscu. Pracownicy tej firmy przejmują zepsuty suwak, doradzają, a następnie wykonują usługę. Po wszystkim klienci odbierają zostawione przedmioty z naprawionymi już lub wymienionymi suwakami. Ceny usług zależą od wielu czynników, między innymi od stopnia skomplikowania szkody i czasu, który zajmie naprawa, ale też od długości suwaków.

Studio Szycia - logo - Pasmanteria - Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej jakości kompleksowych usług krawieckich oraz sprzedaży dodatków krawieckich.

Galeria